21 kwietnia 2015

Właściwości powłok imitujących drewno

Właściwości powłok imitujących drewno

Tynk imitujący drewno to produkt w pełni ekologiczny. Prosty w montażu i nadający się zarówno na elewacje jak i do mieszkań. Zastosowanie Tynku Tiserec nadaje wyjątkowy charakter i niepowtarzalny wygląd pomieszczeniom. Do złudzenia przypomina naturalne drewno, lecz nie zawiera jego wad. Nie wymaga sezonowania, impregnowania, konserwacji. W łatwy i szybki sposób możemy zamienić mieszkanie w „drewniany” domek. Natomiast poszczególne ściany wewnątrz z nudnych tynkowanych w ciepłe „drewniane ” lub „kamienne”.

Dajemy Ci nieograniczone możliwości aranżacji. Twórz i zmieniaj tynk w drewno na ile pozwoli wyobraźnia.

   

W obecnych czasach coraz częściej wracamy do naturalnych materiałów budowlanych – najczęściej drewna. Każdemu, kto stoi przed decyzją o budowie domu lub aranżacji nowego mieszkania mażą się drewniane elementy. Ze względu na wysoką cenę i spore wady często pozostają one tylko na etapie marzeń.Dla wszystkich którzy nie chcą rezygnować z dekorów drewnianych mamy doskonałą alternatywę.

Powłoka Naturalnego Drewna pozwoli w idealny sposób zastąpić drewno zarówno w mieszkaniu jak i na elewacjach.Łatwe w aplikacji, proste w utrzymaniu w czystości i doskonale komponujące się z każdą elewacją. Dostępne w 13 kolorach naturalnego drewna, lub skomponowane w kolorystyce TrueWood,  aby jeszcze bardziej zbliżyć się do drewna.

 

Elastyczny tynk imitujący drewno - TrueWood

Elastyczny tynk imitujący drewno – TrueWood

 

Przedstawiony element pomalowano w technologii TrueWood


Co oferujemy

Powłokę z fakturą słoi drewnianych 3D składająca się z:

  • Podłoża styropianowego o grubości  7mm
  • Zatopionej siatki w kleju z warstwą tynku
  • Wysoko elastycznej warstwy  tynku o strukturze drewna
  • Na życzenie klienta wybrany z dostępnych kolor lakieru
Przekrój imitacji tynku

Przekrój imitacji tynku

Poszczególne warstwy (styropian, klej, siatka, tynki i lakier) Widoczna warstwa kleju, siatki, tynku z lakierem i 7mm styropian

Elastyczna powłoka imitująca drewno TrueWood

Elastyczna powłoka imitująca drewno TrueWood

Oferowana przez nas powłoka  tynku o strukturze drewna charakteryzuje się niezwykłą elastycznością. Przez co jest łatwa w transporcie i montażu.

Niemalowana biała powłoka o długości 1980mm

Elastyczna powłoka imitująca drewno - sposób łączenia z zastosowaniem boni 5mm

Elastyczna powłoka imitująca drewno – sposób łączenia z zastosowaniem boni 5mm

 

Propozycja łączenia poszczególnych kawałków na pomocą widocznej boni, która wypełnia przestrzeń pomiędzy poziomymi kawałkami zalecana nie większa niż 5mm. Możliwe jest również malowanie powłok w technologii TrueWood. Cena zależna od ilości zamówionej powłoki. Powłokę zaleca się kleić do elewacji za pomocą zwykłej pianki do styropianu co nie wymaga większego doświadczenia.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.