19 lutego 2015

Nasza Misja i Wizja

Oferujemy tynki dekoracyjne na zewnętrzne elewacje budynków wielkopowierzchniowych jak i jednorodzinnych. Tynki o wyglądzie drewnianych bali, deski szalunkowej, z narożami, boniami w końcowym efekcie niemal nie do odróżnienia od budynku wykonanego w całości z naturalnego drewna

 

Dekory imitacji tynku

Dekory imitacji tynku

Proponujemy wykończenie elewacji stylu tradycyjnym, góralskim, czy w formie muru pruskiego. Wykonamy kompleksowo cały budynek, wybrane fragmenty (ścianę, naroża) lub dekory (niewielkie dodatki, czy uzupełnienia z formie „drewnianych desek, okiennic, itp.). Wprowadzamy na rynek nowy produkt, który daje możliwość wykończyć dom tak, aby do złudzenia przypominał drewniany, bez użycia drewna. Przy czym, budynek taki zachowuje wszelkie zalety budynku drewnianego „oddycha”, ale pozbawiony jest jego wad: bardzo wysokiej ceny surowca, konieczności impregnacji, cyklicznego konserwowania. Oferujemy produkt w kilku odmianach i przynajmniej w 13 zestawach kolorystycznych.

Nasza Wizja

Nasze domy przestały przypominać tekturowe pudełka. Powstają coraz to ciekawsze i ładniejsze budynki, które mogą stać się jeszcze wyrazistsze dzięki technologii Tiserec. Niemal codziennie słyszymy o degradacji lasów deszczowych w dorzeczu Amazonki. Ekolodzy na każdym kroku przypominają o tym, że las to „nasze płuca”. Nasza firma chce dać Państwu możliwość posiadania wymarzonego własnego domku takiego jaki sobie wyobraziliście. Może to być również dom „drewniany”, bez uszczerbku na naszej naturze. Stosowane przez nas produkty nie są szkodliwe dla środowiska.

 

Chcemy wprowadzić system szkoleń dla wykonawców „technologii Tiserec” w całej Polsce oraz krajach UE. Poszerzyć siatkę naszych przedstawicieli, wykonawców i silniej propagować markę Tiserec w kraju i Unii Europejskiej poprzez nasze produkty i ściśle ukierunkowane akcje marketingowe.


 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.