21 kwietnia 2015

Nasza Technologia FAQ

Aby skrócić czas na uzyskanie odpowiedzi publikujemy kilka najczęściej zadawanych pytań związanych z wykonywanymi usługami przez naszą firmę:

1. Jakie półprodukty stosowane są w technologii Tiserec?

w technologii Tiserec stosujemy sprawdzone półprodukty popularnych producentów chemii budowlanej w Polsce i na świecie. Technologia nasza jest obecna na rynku od 17 lat. Czas ten pozwolił nam na sprawdzenie wielu produktów i wyselekcjonowanie tych najlepszych, dających najwyższy stopień zadowolenia z efektu końcowego.

2. Czy jest to technologia bezpieczna?

Tak. Wszelkie zastosowane materiały są bezpieczne w użytkowaniu i nie są szkodliwe dla zdrowia ani środowiska.

3. Co właściwie mi da wybór Państwa technologii?

Zdecydowanie się na wykonanie elewacji w technologii Tiserec niesie za sobą szereg zalet. Z najistotniejszych wymienić możemy: możliwość wyboru wzoru zastosowanego tynku i jego struktury oraz dostosowanie charakteru budynku do wymagań właściciela. Daje to z kolei możliwość zmiany nawet starszego budynku w ciekawy architektonicznie dom stylizowany np. na „góralską chatę”.  Szereg dodatków tzw. „dekorów”  uatrakcyjni nawet najprostsze bryły budynków. Samo otynkowanie i pomalowanie domu nie zmieni jego wyglądu w takim stopniu jak nasza technologia.

Mur pruski - Tiserec

Mur pruski – Tiserec


 

 
4. Czy długo trwa wykonanie elewacji w tej technologii średniej wielkości budynku?

Proces technologiczny Tiserec jest  bardzo prostym w wykonaniu zabiegiem, polegającym w głównej mierze na zwykłym klejeniu poszczególnych powłok w wybrane miejsca. Nasze powłoki po wielu latach doskonalenia są materiałem kompletnym i dopracowanym. Zalecamy klejenie z wykorzystaniem piany niskoprężnej jako pewnego i szybkiego kleju. Nie musimy rozrabiać żadnego kleju do styropianu ani nanosić go za pomocą pacy na elewację. Wystarczy pianka, pistolet i nóż introligatorski. Zapoznaj się ze sposobem nanoszenia pianki na powłoki w tym miejscu   

5. Skoro mogę sobie pozwolić na wykonanie elewacji z naturalnych surowców, dlaczego powinienem wybrać tą metodę?

Surowiec naturalny (drewno) ma tyle samo wad co i zalet. Wymaga impregnowania i częstego odświeżania inaczej traci swoje walory estetyczne i użytkowe.  Nasza technologia pozwala  zachować  wszelkie zalety drewna i jest wolna od jego wad. Budynek z wykonaną elewacją według naszej technologii, wyglądem w niczym nie odbiega od budynku drewnianego.

Dom „oddycha” tak jak i drewniany, ale nie wymaga takiej dbałości o jego elementy. Elewację można myć zwykłymi środkami domowymi a odnowienie polega na zwykłym przemalowaniu. Jest to metoda łatwiejsza i prostsza w użytkowaniu i konserwacji, a co za tym idzie tańsza.

6. Czy mógłbym sam wykonać elewację wzorując się na Tiserec?

Z powodzeniem można nabyć powłoki bezpośrednio w naszym magazynie (zamówienie złożysz za pomocą e-mail). Otrzymasz od nas przesyłkę z wybraną grubością powłok już pomalowanych według Twojego życzenia. Jeśli nie chcesz tracić czasu możesz również wraz z powłokami zamówić cały zestaw do montażu wraz z klejem (pianą montażową), pistoletem czy ewentualnie zaprawą do spoinowania (jeśli chcesz stosować spoiny).W jaki sposób kleić nasze powłoki możesz przeczytać w tym miejscu. Później wystarczy przykleić powłoki w wybrane miejsce i cieszyć się nową elewacją.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.